Haber

​Hobi Parkı Gölbaşı’nda hayata geçiyor…

Gölbaşı Belediye Lideri Ramazan Şimşek, hayata geçirdiği mega projelerle Gölbaşı’na ve Ankara’ya yeni bir soluk getirmeye devam ediyor. Mogan Gölü’nün kenarında bulunan park alanına yapılacak olan “Hobi Park Projesi” alanına ziyarette bulunan Şimşek, incelemelerde bulundu.

Mogan Gölü’nün kenarında bulunan park alanına yapılacak olan “Hobi Park Projesi” alanına giderek hayata geçecek olan proje ayrıntılarını yakından inceleyen Gölbaşı Belediye Lideri Ramazan Şimşek “Hobi Park Projesi” içerisinde; model uçak pisti, model tekne alanı, karavan kamp alanı, speedway alanı, motocross alanı, padok alanı ile otopark, kafeterya, atölye,ofis, depo ve wc alanları yapılması planlanmakta. Projenin önümüzdeki sene imali başlayacak. Gölbaşımız ve Ankara’mız kıymetine bedel katacak” açıklamasında bulundu.

“Şimdi Hobi Zamanı”

Gölbaşı Belediyesi hudutları, Mogan Gölü park alanı içerisinde yaklaşık 150.000 m2 üzerinde kurulacak olan “Hobi Park Projesi” hakkında başka ayrıntıları da paylaşan Ramazan Şimşek “Hobi Park; bilhassa gençlerin ve çocukların kişiliğini, toplumsal ve motor hünerlerini açığa çıkarmasında, gelişimini destekleyici, isteyerek, hoşlanarak yapacağı ve günümüz dünyasının vazgeçilmezleri ortasında olan bilgi teknolojilerine dayalı fizikî aktivite ve sporun da içinde yer aldığı eğitici, öğretici 7’den 70’e her bölümün keyifli vakit geçireceği bir alan olacak” sözlerini kullandı.

ANKARA – BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: