Magazin

8 aylık hamile Bergüzar Korel, ikinci doz aşısını yaptırdı

2009 yılında meslektaşı Halit Ergenç ile evlenen oyuncu Bergüzar Korel, şimdilerde üçüncü bebeğini kucağına almak için gün sayıyor. Ali ve Han adında iki erkek çocuğunun ardından kız bebeği olacak olan oyuncu, koronavirüs salgınından korunmak için aşılarını da yaptırmayı ihmal etmiyor.

2. DOZ AŞISINI OLDU

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan isimlerin başında gelen ve Instagram‘da 1,9 milyon takipçisi bulunan Korel, koronavirüs aşısının 2. dozunu yaptırdı. Aşı yaptırırken çektirdiği fotoğrafı takipçileriyle paylaşan 39 yaşındaki oyuncu, “Günaydın. İkinci dozumu da oldum. 36’ncı haftaya giriş yaptım. Çok şükür… Benim gibi tüm gebe yoldaşlarıma sağlık, şifa ve bol antikor olsun” notunu ekledi.

8 aylik hamile berguzar korel ikinci doz asisini 14433980 5876 m

“VAKALARIN YÜKSEK OLDUĞU DÖNEMDE HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİM”

Geçtiğimiz ağustos ayındailk doz aşısını olan Bergüzar Korel, pandemi döneminde yaşadığı kaygılarla ilgili şunları söylemişti. “Açık konuşacağım… Aşı olmak için doğumu bekliyordum. Riskleri konuştuğumuzda sahada çalışmadığım ve ilk günden bugüne çok izole yaşadığım için dayanacaktım. Han’ı doğurup, eve geldikten sonra pandeminin başlaması, yalnız bir bebek büyütmek, tam rahatladık derken vakaların en yüksek olduğu zamanda sürpriz bir şekilde tekrar hamile olduğumu öğrenmem ve yine büyük korkularla oldukça dikkatli bir şekilde yaşamak, hiç bitmeyen bir kaygı…”

“ÇOCUKLARIMIZ İÇİN AŞI OLDUM”

Gerçek anlamda evden hiç çıkmadan geçen bir lohusalık ve tekrar gebelik… Çok yoruldum! Yoğun bakımdaki gebeler, şu an virüsün 3 katı daha yüksek bulaşıyor olması psikolojimi bitirdi. Ama en önemlisi yüz yüze eğitim olacağını ve okulların açılacağını öğrendiğim gün karar verdim. Bu sabah aşımı oldum. 30. haftayım. En en başta geleceğimiz, çocuklarımız için bu aşıyı oldum. Doktorunuzla konuşun ve birlikte karar verin.”

8 aylik hamile berguzar korel ikinci doz asisini 14433980 4076 m

7 aylik hamile berguzar korel koronavirus asisi 14350555 105 1707 aylık hamile Bergüzar Korel, koronavirüs aşısı yaptırdı

8 aylik hamile berguzar korel ikinci doz asisini 14433980 3690 amp

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: