Oyun

Anno 1800’ün Üçüncü Dönem İçerikleri Tanıtıldı

Ubisoft, Anno 1800’ün 3 DLC (“Docklands”, “Tourist Season”, “The High Life”) ve 3 özel süslemeden oluşan 3. Dönem Kartı’nın çıktığını duyurdu. Bu tıpkı vakitte üçüncü dönem içeriklerinin de belirli olduğu manasına geliyor.

  1. Dönem Kartı, oyuncuları liman ticareti yapmaya, turizmi keşfetmeye ve büyük kentin yüksek binalarını yönetmeye davet edecek. Oyuncular, modüler depo bölgesi, tıp otobüslerive gökdelenler sayesinde kentlerini tanıtmanın ve ihracat yapmanın yeni bir yolunu deneyimleyecek.

23 Şubat 2021’de yayınlanacak olan 3. dönemin birinci DLC’si “Docklands” olacak. Anno hayranları, dünyaca ünlü “Speicherstadt”dan (dünyanın en büyük depo bölgesi ve Hamburg, Almanya’daki UNESCO Dünya Mirası alanı) esinlenen ana binadan başlayıp modüler bir depo bölgesi inşa ederek kentlerini dönüştürecekler. Docklands, ayrıyeten Anno 1800’e yeni bir ticaret prosedürü sunarak oyuncuların ender malları ihraç etmelerini ve ekonomilerini güçlendirmelerini sağlayacak. Oyuncular ve dünyanın her yerindeki şirketler ortasında ilişki kuracak olan Kaptan Tobias Morris’in yanı sıra oyunculara değişik ihracatlar yapma ve pazar önderi olma imkânı sunulacak.

anno1800

  1. Dönem Kartı, 2021 ilkbaharı için planlanan “Tourist Season” ile oyunculara turizm kesimini tanıtacak. Oyuncular, en düzgün restoranlarındaki enteresan aktiviteler ve lezzetli yemeklerle ziyaretçileri eğlendirirken, birebir vakitte kentlerinde bir çeşit otobüsü ağı kuracaklar.

The High Life” ise Anno uzmanlarına, gökdelenlerle dolu büyük bir kenti nasıl yöneteceklerini ve istekli vatandaşları yeni ticari eserler ve alışveriş merkezleriyle 2021 yazında nasıl şad edeceklerini öğretecek. Bu, oyuncuların Anno 1800’ün Eski Dünya oturumlarını, kentlerini ilerletmek için yeni anıtlar, oteller, restoranlar, binalar ve alışveriş merkezleri üzere yepisyeni ögelerle özelleştirmelerine imkan sağlayacak.

Üç DLC’ye ek olarak Anno 1800, her DLC çıkışıyla gelecek ve oyun tecrübesini geliştirmeyeodaklanacak fiyatsız Oyun Güncellemeleri de alacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: