Ekonomi

Atilla Yeşilada: Altın, Dolar ve Petrol’ün mukadderatı çiziliyor

İntegral ForexTV YouTube kanalında İntegral Yatırım Danışmanı Dr. Artunç Kocabalkan’ın konuğu Atilla Yeşilada oldu. Öncelikle Boğaziçi Üniversitesi’nde yaşananların piyasalara tesirini konuşan Dr. Artunç Kocabalkan ve Atilla Yeşilada Boğaziçi Üniversitesi’ndeki olayların yabancı basın ve siyaset tarafından nasıl göründüğüne ait açıklamalarda bulundular. Boğaziçi Üniversitesi olayları sonrasında piyasaya dair görüşünü değiştirdiğini belirten Atilla Yeşilada, gelecek iki haftanın piyasalar için kritik olduğunun altını çizdi ve nedenlerini açıkladı.

Petrol’deki yeni tepelerin arz talepten ötürü olmadığını, Rusya’ya bir yaptırım gelebilir korkusuna bağlı olduğunu tabir eden Atilla Yeşilada, Brent Petrol için farklı senaryoları kıymetlendirdi. Petrol için beklentisini paylaşan Atilla Yeşilada, Petrol için beklenti fiyatını söyledi.

Atilla Yeşilada, Altın fiyatını etkileyecek olayları da açıkladı ve Altın için muhtemel senaryoları paylaştı. Atilla Yeşilada, Dr. Artunç Kocabalkan’ın “Altın artar mı? Alın düşer mi? Altın hangi düzeyden alınır?” sorularına cevap verdi.

Dolar’daki düşüşe değinen Dr. Artunç Kocabalkan, Atilla Yeşilada’ya “Dolar daha düşer mi? Dolar için kritik düzey nedir? Dolar ne vakit yükselir? Dolar neden düşer? Dolar neden yükselir?” sorularını yönetti. Dolar’daki hareketliliğin sebeplerini açıklayan Atilla Yeşilada, Dolar için beklentisini paylaştı.

Piyasa ait değerli notların paylaşıldığı videomuzda, Altın, Dolar ve Petrol’ün mukadderatına ait detaylar yer almaktadır.

Dolar, Euro, Altın, Endeks ve VİOP yatırımlarınızda kaldıraçlı süreç yapmanın tam vakti:

https://lp.integralyatirim.com.tr/8gI…

Piyasalarda şubat iştahı | Tuncay Turşucu

Işık Ökte: Naci Ağbal yabancı yatırımcıyı faizin yüzde 17’de kalacağına inandırdı; dolar 6.85 TL’ye inebilir

Boğaziçi Üniversitesi’ne yapılmak istenen, tüm vatandaşları vuracak

Boğaziçi Üniversitesi, PMI & Sıcak Para | Güldem Atabay & Semih Sakallı

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: