Oyun

Battlefield 6’dan Yesyeni Argümanlar Geldi

Battlefield’ın yeni oyunu ile ilgili haberler gündeme bomba üzere düştü! VGC’ın, tanınan ve güvenilen kaynaklardan olan Tom Henderson’dan aldığı bilgilere nazaran Battlefield 6 tüm seriye reboot atacak. Tezlere nazaran DICE, yeni oyun ile birlikte 128 kişilik sunucuları da devreye alacak.

Tom Henderson’ın kendi YouTube kanalından yayınladığı görüntüde paylaştığı bilgiler dikkat alımlı. Henderson’a nazaran Battlefield 6 ile birlikte seri Battlefield 3’ün ana kıssasına geri dönmüş olacak. Yani yeni oyun ile birlikte çağdaş vakitlere tekrar geri dönüş yapmış olacağız.

Henderson, oyunun “çapraz jenerasyon” olacağını da vurgulamış. Yeni jenerasyon Battlefield hem Xbox One hem de Playstation 4 üzerinde çalışacak. Bu versiyonların oyunun tam gücünün açığa çıkmasını engellemeyeceğini söz eden YouTuber, 128 kişilik sunucuların bu konsollarda bulunmayacağını da belirtiyor.

Tekrar de bunların yalnızca birer tezden ibaret olduğunu hatırlatmakta yarar var. Henderson her ne kadar muteber bir kaynak olsa da dereyi görmeden paçayı sıvamamak gerek. Bakalım ilerleyen günlerde EA ya da DICE’tan nasıl bir açıklama gelecek?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: