Oyun

Bleeding Edge’e Artık İçerik Güncellemesi Gelmeyecek

Ninja Theory, şimdi piyasaya çıkmasının üzerinden bir sene bile geçmemiş olmasına karşın bundan sonra Bleeding Edge için içerik dayanağı sunmayacaklarını açıkladı. Alışılmış ki bu oyunu satın alan ve oynayan oyuncular için pek güzel bir haber değil, lakin Steam’deki oyuncu sayılarına baktığımızda bu tahminen de beklenen bir sonuçtu.

Stüdyo, açıklamasında yeni projeleri Senua’s Saga, Project Mara ve The Insight Project’e odaklandıkları için Bleeding Edge için içerik güncellemesi yapmamaya karar verdiklerini söylüyor. Oyun Xbox ve PC’de oynanabilir durumda kalacak. “Takım kurmaya ve kaos yaratmaya devam edin” de demişler ancak herhalde oyunun varolan oyuncu sayısı da bu noktadan sonra süratlice düşecektir.

2020’nin Mart ayında yayınlanan Bleeding Edge, bir ekip bazlı çok oyunculu brawler oyunuydu. Her karakter kendine has bir role ve eşsiz yeteneklere sahipti. Oyun Game Pass bünyesinde de fiyatsız olarak sunulmuş olsa da nedense oyuncu sayısını bir türlü toparlamayı başaramamıştı.

Oyunun Steam sayfasında “Yüzyılın sibernetik dövüşleri başlamak üzere!” diyordu fakat sibernetik dövüşlerin sona ermesi pek vakit almadı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: