Oyun

Borderlands Sinemasının Claptrap’i Jack Black Oldu!

Lionsgate’in hazırlıklarına devam ettiği Borderlands sineması takımını genişletmeye devam ediyor. Oyun serisinin favori robotu Claptrap’in seslendirmeni de muhakkak oldu. Oyun tarihinin en komik robotlarından birisi olan CL4P-TP’i Jack Black seslendirecek. Birinci bakışta rol için mükemmel gözüken JB’nin bu rol için enteresan performansını merakla bekliyoruz.

Sinemanın direktörü Eli Roth, “Jack Black ile yine bir ortaya gelmekten ötürü çok heyecanlıyım. Claptrap oyunlardaki en eğlenceli karakter ve Jack onu ekrana taşımak için kusursuz bir isim.” diyerek memnunluğunu lisana getirdi. Oyun serisinde David Eddings ve Jim Foronda tarafından seslendirilen Claptrap, ana seride NPC olarak yer alıyordu. The Pre-Sequel oyununda Claptrap olarak düşman pataklamanın keyfine de varmıştık.

  • Borderlands Sinemasının Son Yıldızı Jamie Lee Curtis Oldu
  • Borderlands Sineması Kevin Hart İle Birlikte Çekimlere Başladı

Benim Borderlands oyunlarıyla ilgili aklmda kalan en hoş anılarda daima Claptrap var, bilhassa ikinci oyundaki doğum günü sahnesini unutmak mümkün değil. Sinemada de Jack Black üzere mizah tarafıyla öne çıkan bir ismin rolü alması da heyecan verici. Direktörü ve takımı belirli olmasına karşın Borderlands sinemasının hala bir vizyon tarihi yok.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: