Magazin

Burak Sense: “Hande Yener dışında kimseyi kendime örnek almıyorum!”

Zehirli Ot müziğiyle dikkatleri üzerine çeken genç sanatçı ”Burak Sense”, tüm ayrıntılarıyla özgürlüğün simgesi olarak betimlediği yeni projesi ”Başka Beden” ile müzikseverlerle buluştu.

Kelamı ve müziği kendisine ilişkin olan müziğin alışılmışın dışında aranjesi Cem Ergunoğlu, mix mastering ise Erol Temizel imzası taşıyor.

”Burak Sense”, müzikal mesleğinin yanı sıra eş vakitli başarılı bir avukat olarak mesleğini sürdürüyor. Kendini yıllardır müziğe adamayı bekleyen genç müzisyen, müzikte rastgele bir kategori ya da sonlandırmayı gerçek bulmadığını lisana getirerek görsel sonları aşan projesiyle bu yıl çok konuşulacak.

BİREBİR RİTİMLER BENZERİ SÖZLER! HANDE YENER DIŞINDA KİMSEYİ KENDİME ÖRNEK ALMIYORUM…

Bölüme argümanlı ve emin adımlar eşliğinde merhaba diyen ‘’Burak Sense’’; hislerini şu sözlerle ifade etti; ”Türkiye’de kendime kimseyi örnek almıyorum ve pop müziğin bir müddettir kan kaybettiğini ve bilhassa büyük isimlerin risk almaktan korktukları için daima birebir ritm üzerine benzeri kelamlar ile müzikte ki bu tek düzeliğe sebep olduklarını düşünüyorum. Derdim hepsinin dışına çıkmak, umarım çok seversiniz.”

Onur Aldoğan direktörlüğünde yaklaşık 16 saatte çekilen ”Başka Beden”in klibinde sanatkara 2 model eşlik ederek müziğin ruhu ihtimamla seçilmiş manzaralar eşliğinde izleyicisine yansıtıldı.

Yeni projesinin hem görselleri hem de soundu ile Türkiye’de değerli bir yer edinmekte ısrarcı olan ”Burak Sense”, yeni müziğinin kelamları ile vücut ve ruhun çatışmasına değinerek, herkesin kendi yalnızlığında, iç sorularına dönerek karşılık aramasının ehemmiyetini vurguluyor.

”Burak Sense”nin yeni projesi ”Başka Beden” tüm müzik platformlarında ve klibi NetD kanalında yayında!

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: