Magazin

Cem Yılmaz’dan Metin Akpınar’ın “Aktör kumaşı zayıf” sözlerine yanıt: Beni sahnede izlesin

Haber Global’de yayınlanan Candaş Tolga Işık’la Az Önce Konuştum programının bu haftaki konuğu Türk sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu Metin Akpınar oldu. Usta sanatçı, canlı yayında Cem Yılmaz‘la ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

“CEM MÜKEMMEL İŞLER YAPIYOR AMA AKTÖR KUMAŞI ZAYIF”

Türkiye’deki stand-upçılarla ilgili konuşan Metin Akpınar, “Zeki çok belki ama iyi konuşan yok. Cem Yılmaz da dahil. Çok beğeniyorum. Çok zeki çocuk, mükemmel işler yapıyor. Ama aktör kumaşı zayıf. Olmak zorunda değil. Stand-up’da aktörlük gerekmiyor. Ama iyi konuşmak, tonlama da daha büyük başarılar bekliyor insan” dedi.

CEM YILMAZ’DAN CEVAP GELDİ

Twitter hesabından paylaşım yapan Cem Yılmaz da kendisiyle ilgili konuşan Metin Akpınar’a cevap verdi. Yılmaz açıklamasında “Kıymetlibüyüğümüz Metin Akpınar beni bir söyleşisinde değerlendirmiş. Sağ olsun, teşekkür ederim. 6 yaşındayken ilk izlediğim performans Devekuşu Kabarenin ‘İnsanlığın Lüzumu Yok’ oyunuydu. Her işini pür dikkat izledim. Bir gün O dabeni sahnede izlerse çok mutlu olurum” ifadelerini kullandı.

cem yilmaz dan metin akpinar in aktor kumasi 14548336 3800 m

metin akpinar dan cem yilmaz a oyunculuk 14547698 1917 170Metin Akpınar’dan Cem Yılmaz’a oyunculuk eleştirisi: Kumaşı iyi değil

Haberler.com – Magazin Haberleri

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: