Haber

Cristiano Ronaldo yeni doğan bebeğinin fotoğrafını ilk kez paylaştı

Pazartesi günü, yeni doğan ikiz bebeklerinden erkek olanının hayatını kaybettiğini açıklayan Cristiano Ronaldo ve Georgina Rodriguez çifti, yeni doğan kız çocuklarının fotoğrafını ilk kez paylaştı.

37 yaşındaki Portekizli yıldız Instagram’dan yaptığı paylaşımda, “Evim evim, güzel evim. Gio ve bebeğimiz sonunda bizimle birlikte. Herkese tüm nazik sözleri ve jestleri için teşekkür ederiz. Desteğiniz bizim için çok önemli ve ailemize duyduğunuz sevgi ve saygıyı hepimiz hissettik. Şimdi hayat için minnettar olma zamanı” ifadelerini kullandı.

Cristiano Ronaldo'nun yeni doğan bebeği

CRISTIANO RONALDO’NUN KAÇ ÇOCUĞU VAR?

2010 senesinde ilk kez baba olan Ronaldo’nun, 3’ü kız, 2’si erkek olmak üzere 5 çocuğu var.

Ronaldo’nun 5 çocuğunun 3’ü taşıyıcı anneden dünyaya gelmiştir. İlk çocuğu Cristiano Ronaldo JR.’ı kucağına alan Ronaldo, oğlunu Madrid’te annesi ve ailesi ile birlikte büyüttü.

2017 yılında model sevgilisi Georgina Rodriguez’den Alana Martina adını koyduğu bir kızı olan Ronaldo’nun, aynı senede taşıyıcı anneden ikiz çocukları daha doğdu. Eva ve Mateo adlı ikiz bebeklerin annelerinin kimliği ise hiçbir zaman öğrenilemedi.

Ronaldo, Ekim 2021’de yaptığı açıklamada ailenin ikinci kez ‘ikiz bebek’ beklediğini duyurmuştu. Bu ikizlerden erkek olanı bugün hayatını kaybetti, kız olanı ise sağlıklı bir şekilde yaşıyor.

Kaynak: Haber Global

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu