Oyun

Crytek Yeni Bir AAA Oyun Üzerinde Çalışıyor

Crytek şu an şimdi duyurmadığı bir AAA oyun üzerinde çalışıyor. Stüdyonun verdiği iş ilanlarıyla ortaya çıkan bu oyun, ilanda aranan niteliklerden yola çıkarken bir sandbox FPS oyunu olacak.

İlanda adayların oyun dizaynında yıllarca tecrübeli olması ve portföylerinde tercihen en az 1 FPS oyunu bulunması isteniyor. Ayrıyeten bu kişinin ‘sandbox’ oyun tecrübesine sahip olması da isteniyor, buradan da oyunun keşfe ve özgürlüğe tartı verecek bir yapıya sahip olacağı manasını çıkarabiliriz.

Geçen yıl Crytek’le ilgili bir ekip sızıntılar olmuştu hatırlarsanız. Bu sızıntılar sayesinde Crytek’in yeni Crysis Remaster projelerine ek olarak bir Crysis battle royale oyunu olan Crysis Next ve Crysis VR planlarını da öğrenmiştik. Münasebetiyle bu yeni ilan da bunlarla kontaklı olabilir, örneğin bir Crysis battle royale oyunuyla ilgili olması mümkün.

Fakat sanırım birden fazla kişinin gönlünden Crytek’in Crysis yerine yepisyeni bir IP ile karşımıza çıkması geçiyordur. Önümüzdeki devirde bu yeni oyunla ilgili öbür bilgiler de almaya başlarız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: