Oyun

Cyberpunk 2077’nin 3. Şahıs Kamera Modları Gelmeye Başladı

Cyberpunk 2077 yıllarca beklendi beklendi, sonunda çıktı. Çıkışı olay oldu. Bazıları çok beğendi, bazıları hiç beğenmedi. Bazıları de oyunda kendilerince eksik gördükleri noktaları tamamlamak için kolları sıvadı. Evet, modculardan bahsediyoruz.

Oyunun birinci şahıs görüş açısından oynanacağı duyurulduğundan beri “Neden 3. şahıs kamerası yok?” diye soranların gönlünü rahatlatacak modlar yavaş yavaş gelmeye başladı. TPP Mod ile artık siz de Cyberpunk 2077’yi 3. şahıs kamerasından oynayabilirsiniz, böylelikle oyunun başında oluşturduğunuz V karakterinizi Night City sokaklarını arşınlarken nasıl göründüğünü de birinci elden deneyim etmiş olursunuz 🙂

Şu sayfadan erişebileceğiniz modu yükledikten sonra, B tuşuna basarak 3. şahıs kamerasına geçiş yapabiliyor, tekrar basarak 4 farklı kamera görünümü ortasından güzeline gideni seçebiliyorsunuz.

Elbette son halini aldığını, harika bir deneyim sunduğunu söylemek uygun olmaz bu kademede, karakteri fazla süratli hareket ettirmemek gerekiyor mesela. Fakat önümüzdeki devirlerde gelecek güncellemeler ve yeni modlarla bu türlü bir oyun isteyenler de muratlarına erecekler üzere.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: