Haber

Değişen Dünyaya Ulaşım Sektörü de Ayak Uydurmayı Başardı

Teknolojik gelişmeler her geçen gün yenilikler ile hayatımıza girmeye devam ediyor. Yaşanan yeniliklere tüm sektörün ayak uydurması büyük önem arz ediyor. Ulaşım sektörü de bunlardan biri. Servis Sepeti projesi bu bağlamda tüketiciler ile buluşturulan bir servis, Projenin kurucusu ve aynı zamanda genel müdürü olan Barış İşlek servis ve tur ihtiyaçlarına karşı sosyal ve aynı zamanda ticari bir proje geliştirdiklerini dile getiriyor.

Barış İşlek Kimdir?

İnsanlar günlük yaşamda pek çok yolculuk yapar ve bu yolculukların her birinin de amacı farklıdır. Farklı amaçlar nedeniyle gerçekleştirilen bu yolculuklar için hizmet standartlarının artırıldığı bu proje aynı zamanda müşteri odaklı çalışır. Küçük yaşta ticari hayata başlayan genç girişimdi ticaretle ilgili pek çok konuyu babasından öğrendiğini dile getiriyor. Barış İşlek disiplinli çalışmaları, projeleri, bilgi ve birikimi sayesinde Türkiye’nin en çok vergi ödeyen firma liderlerinden biri olmayı başarmıştır.

Bunun yanında genç iş adamı, gençlerin ticaretle ilgilenmekten korkmaması gerektiğini dile getiriyor. Türkiye’nin her alanda faydalı hizmetler verecek olan gençlere ihtiyacı olduğunu da dile getiriyor.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu