Magazin

Derya Şensoy: “Yan komşum annem olunca yemek yapmak zorunda kalmıyorum”

Trendyol’un Instagram hesabı üzerinden canlı gerçekleşen “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular” programının bu haftaki konuğu Derya Şensoy oldu. İş ve özel hayatına dair soruları yanıtlayan Şensoy, pandemi bitince daha evvel hiç gitmediği İtalya’ya gitmek istediğini söyledi.

Her Perşembe Trendyol Instagram hesabı üzerinden ünlü isimlerin konuk olduğu “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular” canlı yayın programının bu haftaki konuğu Derya Şensoy oldu. Karantina günlerinde mesken düzenlemeye vakit ayırdığını söyleyen Şensoy, kitaplarını ve öteki eşyalarını renklerine nazaran dizdiğini belirtti. Mutfak ile hiç alakasının olmadığını, yemek yapmaktan keyif almadığını da kelamlarına ekleyen Şensoy, yan dairede oturan annesi oyuncu Derya Baykal sayesinde yemek yapmak zorunda olmadığını söyledi.

9 yaşında tiyatro sahnesinde olmaktan gurur duyuyorum

Vidinli’nin çocukken en gözü pek hareketin neydi sorusuna 9 yaşındayken babam ile tiyatro sahnesine çıkmak olduğu karşılığını veren Derya Şensoy, hayatında en heyecanlandığı anın Pera’daki Hayalet oyununun birinci gösterimine çıkmak olduğunu belirtti. En gurur duyduğu anın da Pera’daki Hayalet oyununun birinci gösteriminin bitiş anı olduğunu söyledi.

Oyunculukta başına gelen komik olaylardan da bahseden Derya Şensoy: “Çakallarla Dans 3 sinemasının birinci sahnesinde Murat Akkkoyunlu ile kayalıklarda oturuyorduk. Motor denildiği vakit ayağımı kayalıklara soktum ve neredeyse denize düşüyordum. Murat Akkoyunlu beni kurtardı” dedi.

Bakım sırlarından da bahseden Şensoy, ödem ile gayrette en tesirli sistemin soda, gülsuyu ve buz dolu bir kaba batırdığı havluyu yüzüne tutmak olduğunu söyledi.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: