Haber

DEVA, İzmir’de alana indi

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) İzmir Vilayet Lideri Seda Kaya Ösen, teşkilatlanma çalışmalarını tamamladıkları ilçelerdeki esnaf ziyaretlerinde gördüğü ilgiden şad oldu, “Siyasette yeni bir yol açarak halkımızın sıkıntısına deva olmak için efor gösteriyoruz” dedi.
Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) İzmir Vilayet İdaresi, teşkilatlanma çalışmalarına sürat verip birbiri arkasına ilçe idarelerini açıklarken bir yandan da vatandaşın nabzını tutarak meselelerine tahlil üretmek için alana indi. Teşkilatlanma çalışmalarını tamamladıkları ilçelerde hem parti çalışmalarını yerinde gören hem de vilayet ve ilçe idareleriyle birlikte esnaf ziyareti yapan DEVA Partisi İzmir Vilayet Lideri Seda Kaya Ösen, partisine yönelik ilgiden şad olurken, “Siyasette yeni bir yol açarak halkımızın kederine deva olmak için uğraş gösteriyoruz. Bunun sonuçlarını da sandıkta alacağımıza inanıyorum” dedi.
Türk demokrasi hayatına geçtiğimiz yıl Mart ayında Ali Babacan liderliğinde tesirli bir giriş yapan Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA), İzmir’de gün geçtikçe büyüyor. DEVA Partisi İzmir vilayet Başkanlığına getirilen Seda Kaya Ösen, iş insanlığının da verdiği yürek ve sivil toplum kuruluşlarında daha evvel üstlendiği vazifeler nedeniyle partisinin ilçelerdeki teşkilatlanma çalışmalarına sürat vererek kısa müddette 12 ilçede idareleri belirledi. Ösen, daha bu evraklardaki imzanın mürekkebi kurumadan yaptığı ilçe ziyaretleriyle de teşkilatlarının yanında olduğunu gösterdi.
DEVA Partisi İzmir Vilayet Lideri Ösen; Menemen, Bergama, Kınık, Urla, Güzelbahçe, Narlıdere, Balçova, Menderes ve Torbalı teşkilatlarıyla bir ortaya gelirken İzmir vilayet idaresiyle ilçe idarelerini de tanıştırdı. Parti binalarını gören, yapılacak çalışmalar ve hizmetlerin koordineli bir biçimde yürütülmesi hedefiyle görüş alışverişinde bulunan Seda Kaya Ösen, bu toplantıların akabinde, ilçe yöneticileri ile çarşı ve Pazar gezerek esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: