Oyun

Dünyanın En Büyük Çalışır PS5’i 70.000$’a Satılmış

YouTuber ZHC, dünyanın en büyük çalışır durumundaki PlayStation 5’ini 70.000$’a satın almış, sonra da bu PS5’i boyayarak yeterlice ‘türünün tek örneği’ hale getirmiş. Olağan PS5’in 100 katından daha büyük olan bu konsol 3 metre yüksekliğinde ve tam 227 kilo yükünde.

Bu PlayStation 5’e bir de tekrar büsbütün çalışır durumda dev bir DualSense denetimci eşlik ediyor. Buradaki en değerli ayrıntı iki aygıtın da yalnızca dekor olmaması, hakikaten de kullanılabilir durumda olmaları.

etk4dsivgaedow9

“Dünyanın En Büyük PS5’ini Özelleştirmek İçin 100 Saat Harcadım” isimli görüntüde da göreceğiniz üzere ZHC kendisiyle grup arkadaşları ortasında bir yarış düzenlemiş ve bu özel PS5’i boyamaya başlamış. Bu yarış sonucunda ZHC kazanmış kazanmasına lakin yeniden de kelam verdiği üzere de boyama işine yardımcı olanlara bir sürü PS5 de dağıtmış.

YouTube’da 19 milyondan fazla abonesi olan ZHC, bu tıp ‘custom’ eserler yapması ve çokça da ikram dağıtmasıyla tanınıyor. Daima bana, daima bana diyen yayıncılardan biri olmadığını söylemek lazım. Doğal bu kadar kocaman bir konsol meskende nereye koyulabilir, o kısmı muamma 🙂

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: