Oyun

Eleven, Street Fighter V’e Bonus Karakter Olarak Geliyor

Dün size Twitch’in kazara erkenden gönderdiği bülten sayesinde Eleven’ın Street Fighter 5’in son döneminde gelecek beş karakterin sonuncusu olduğunun ortaya çıktığı haberini yazmıştım. Aslında bu sav kısmen yanlışsız çıktı, Eleven nitekim de Street Fighter V’e geliyor lakin kendisi son karakter değil. Capcom, bu karakteri yeni döneminin planlanan beş karakterinden biri olarak değil de bonus karakter olarak ekleyecek oyuna.

Capcom’un Winter Update 2021 yayınında Street Fighter 5’in 5. ve son dönem güncellemesiyle oyuna ekleneceğini bildiğimiz Dan ve Rose (Street Fighter Alpha serisi), Oro (Street Fighter 3) ve Akira ‘ya (Rival Schools) ek olarak Eleven’ın da oyuna ekleneceğini, lakin beşinci ve son karakterin bir mühlet daha açıklanmayacağını öğrendik.

Eleven ismini Street Fighter 5’te Urien’in kıssa modunda duymuştuk, kendisi Twelve’in erken prototipi. Eleven’ın en büyük özelliği ise her maçın başında rasgele bir karakterin görünümüne bürünebilmesi (ve hareket setini kullanabilmesi). Eleven’ın dönüşeceği karakterler, oyuncunun açmış olduğu isimler ortasından seçilecek.

Beşinci karakterin kim olacağını merak etmeye devam edebiliriz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: