Oyun

Epic Store’un Fiyatsız Dağıttığı Battlefront 2’yi Tam 19 Milyon Kişi Almış

2017 yılında oyun dünyasını temellerinden sarsan Star Wars: Battlefront 2, üç yıl içerisinde kendisini toparlayarak kemik bir kitleye kavuşmuş durumda. Oyuncuların oyunun içerisinde bulunduğu yeni durumu görmesini isteyen Epic Games Store, geçtiğimiz haftalarda Star Wars: Battlefront 2’yi fiyatsız olarak dağıtmıştı.

Birebir GTA V’te olduğu üzere sunuculara akın eden oyuncular, Epic Store’u birkaç saatliğine kitlemeyi başardı. Lakin bu durum hem EA hem de Epic Store’un işine gelmiş üzere görünüyor. EA Star Wars’un resmi Twitter hesabından gelen bilgilere nazaran fiyatsız aktiflik boyunca tam 19 milyon oyuncu Battlefront 2 kopyasını kütüphanesine eklemiş.

Hsb2UI

Tek bir aktiflik sayesinde bu kadar oyuncuya ulaşabilmek doğal ki dikkat cazip. O denli ki birtakım oyunlar tüm hayat mühletleri boyunca 10 milyon satış barajını aşamıyor. Yani PC kullanıcıları olarak parasız oyunları çok seviyoruz diyebiliriz.

Bununla birlikte Battlefront 2’nin hayat döngüsünü doldurduğunu hatırlatmakta yarar var. EA de Battlefront 2’nin son güncellemesini aldığını gönderdiği tweet içerisinde belirtmiş. DICE grubunun şu sıralarda 128 kişilik haritalar ile geleceği söylenen yeni Battlefield oyunu üzerinde çalıştığını söyleyelim.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: