Oyun

Epic Store’un Sıradaki Fiyatsız Oyunları – Rage 2 ve Absolute Drift

Epic Games Store’un fiyatsız oyunlar kampanyasının bu haftaki oyunu Halcyon 6, dün akşam itibariyle indirilebilir hale gelirken kampanyanın 2 oyunla devam edeceğini de öğrenmiş olduk, önümüzdeki hafta bizleri Rage 2 ve Absolute Drift bekliyor.

Rage 2, iki ortada bir derede denilebilecek oyunlardan. Bir yandan pek renkli, yer yer esprili, aksiyon konusunda savlı bir üretim. Öte yandan öyküsünün çok da ilgi çektiğini söylemek pek mümkün görünmüyor. Lakin yeniden de hazır bu türlü fiyatsız olarak verilirken bir baht verin derim; baş dağıtmak için uygun bir alternatif olabilir.

Rage 2 – İnceleme

Önümüzdeki haftanın küçük oyunu ise, Absolute Drift. O denli çok ön plana çıkan bir oyun değil. İsminden da anlaşılabileceği üzere drift üzerine şurası bir oyun. Minimal bir tasarımı var. Şöyle ortada açıp 5-10 dakika oynamalık biçimde oyunlardan. Olağanda tahminen dikkatinizi çekmeyebilir, satın almayı düşünmemiş olabilirsiniz. Epic Store ile bu oyunu da test etme imkanı bulabileceksiniz.

Bu haftanın oyunu Halcyon 6: Lightspeed Edition’ı 18 Şubat akşamına kadar, önümüzdeki haftanın oyunları Rage 2 ve Absolute Drift’i ise 18-25 Şubat tarihleri ortasında Epic Store kütüphanenize fiyatsız olarak ekleyebilirsiniz. Sıradaki oyunlar hangileri olacak bakalım.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: