Haber

Eşini emziren kadın, buldukları ilginç çözümün perde arkasını anlattı


Eşini emziren kadın sosyal medyada olay oldu

Emziren kadınlarda süt kanalının tıkanması sonucu oluşan bakteriyel enfeksiyon nedeniyle bebeğini emziremeyen Jennifer isimli kadın, deneyimlerini TikTok hesabı üzerinden yayınladığı videolar üzerinden aktardı. Sosyal medyada viral olan kadın, yaşadıklarını ve bulduğu ilginç çözümü anlattı.

Tuzlu duş, sıcak su havlusu, tıkanıklığı giderici aletler gibi pek çok tekniği denediğini ancak sonuç alamadığını dile getiren kadın, Google üzerinden yaptığı uzun araştırmalar sonucunda karşılaştığı makaleyi şöyle anlattı: 

“BANA YARDIM ETMEK İSTER MİSİN DİYE SORDUM”

“Makalede partnerinizin pıhtıyı emerek tıkanıklığı gidermesi gerektiği yazıyordu. 40 yıl düşünsem böyle bir şeyi yapacağım aklıma gelmezdi. Ben de eşime bundan bahsettim ve ‘Bana yardım etmek ister misin?’ diye sordum. Eşim de, ‘Senin için bunu yaparım. Öğürebilirim, istifra edebilirim ancak senin için bunu yapacağım’ diye yanıt verdi. Eşim emdiklerini tükürebilsin diye bir kase aldım ve eşimi emzirdim.”

“ARTIK HAYAT BOYU BAĞLANMIŞIZ GİBİ HİSSEDİYORUM”

Sputnik’te yer alan habere göre; Jennifer isimli kadın, emzirdiği eşinin ilk tepkilerini ise şöyle anlattı:

“Başlangıçta biraz tadını aldı ve bana ‘Aslında gerçekten tatlıymış’ dedi. Pıhtıyı çıkardığında ise öğürmek üzereydi. Çünkü pıhtı çıktıktan bir anda akmaya başladı ve bu kadarı yeterli oldu. Artık hayat boyu bağlanmışız gibi hissediyorum.”

TİKTOK’TA 118 MİLYON KEZ İZLENDİ

Deneyimin paylaşıldığı video, TikTok’ta 11.8 milyon kez izlenerek 1.6 milyon beğeniye ulaştı. On binlerce kişi ise gönderiye yorum yaparak görüşlerini paylaştı. Kullanıcılardan biri, “Sıfır adet çocuğun babası olarak bunu ben de yaptım” derken, bir diğeri ise “Her kahraman pelerin giymez, basıları göğüslük giyer” ifadelerini kullandı.

“ÇOK ACI ÇEKİYORDU VE FARKLI BİR DENEYİMDİ”

Kullanıcılar, Jennifer’ın eşine o an neler hissettiğini de sordu ve şöyle yanıt aldı:

“Eşimin sütünü emdim. Çok acı çekiyordu ve bu bizim için farklı bir deneyimdi. Sanki eşimi yılan ısırmış ve ondan zehiri emiyormuş gibi hissettim. Düşünebildiğim tek şey acı içerisinde olmasıydı ve bebeğimizin süt ememiyor olduğu gerçeğiydi. Ben de harekete geçip sorunu çözmek istedim ve bunu yaptım.

“Videonun sonunda Jennifer eşinden, sütün tadına puan vermesini istedi. Eşinin yanıtı ise şöyle oldu:

“Oldukça güzeldi. Sanırım 9 verirdim. Aslında bence tadı tam 10’luktu ama 10 olduğunu itiraf etmek istemiyorum.”

Source link

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu