Oyun

Fon Rekortmeni Star Citizen’ı 25 Şubat’a Kadar Fiyatsız Oynayabilirsiniz

Görüntü oyun dünyasının Çiftlik Bank’ı Star Citizen, bugüne kadar topladığı fon ve yatırımlarla birlikte 350 milyon doların üzerinde bir parayla geliştiriliyor. 2012 yılındaki Kickstarter kampanyasının akabinde 2014 yılında çıkacağı açıklanan oyun, 2021’e gelmemize karşın hala çıkmış değil ve geliştiricisi Cloud Imperium da ne Star Citizen, ne de onun tek kişilik kısmı Squadron 42 için kesin bir tarih veriyor. Velhasıl beklemeye devam.

Fakat bu paralar nerelere gidiyor, oyun ne durumda diye görmek istiyorsanız bugünden başlayarak 25 Şubat tarihine kadar Star Citizen’ı indirip deneyebileceksiniz.

Star Citizen Alpha 3.12 versiyonuna erişim veren bu devirde kullanabileceğiniz gemilerin listesini şuradan görebilirsiniz. Arena Commander ile it dalaşlarına katılabilir, Star Marine ile FPS kısmında ne var ne yok diye bakabilirsiniz.

Star Citizen bir oldukça savlı bir oyun, bu yüzden de geliştirme süreci bir türlü bitmiyor. Oyun günün birinde tamamlanabilirse sayısız gezegen, ay, uzay istasyonunu ziyaret edebilecek, devasa kentlerde ve yeraltı mağaralarında maceraya atılabilecek, sonuncu uzay bilimkurgu fantazisini yaşayabileceğiz.

Oyunu fiyatsız denemek için şu sayfadaki adımları takip ederek alpha versiyonunu indirebilir ve GEINTOTHEVERSE kodunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: