Oyun

Galactic Civilization III Önümüzdeki Hafta Epic Store’da Parasız

Epic Store, fiyatsız oyunlar kampanyasına bu hafta Star Wars Battlefront II ile devam ederken, önümüzdeki hafta ücretsiz olacak oyun da Galactic Civilization III olarak açıklandı.

Bilim kurgu temalı 4X strateji serisi Galactic Civilization, uzun bir orta verdikten sonra 3. oyunuyla takipçilerinin karşısına çıkmıştı. Hakkındaki en büyük tenkit, ek içerikler sorunuydu; oyunun ek paketlerinin tamamını almak isterseniz neredeyse 3-4 oyun parası vermeniz gerekiyor. Bunu bir kenara bıraktığımızda en azından bu biçim derin strateji oyunlarından hoşlananlar için bir alternatif sunmuş oldu.

Bu hafta verilen Star Wars Battlefront II de çıkışında ağır tenkit almıştı ve bunun temel sebebi de mikro ödemelerdi. Sonrasında bundan geri adım atıp fiyatsız içerikler sunarak oyunu toparlama yoluna gittiler. Epic Store, bilerek yahut bilmeyerek, iki hafta üstüste parasallaştırma siyasetleri eleştirilmiş oyunları vermiş olacak yani 🙂

Battlefront II, 21 Ocak akşamına kadar, önümüzdeki haftanın oyunu Galactic Civilization III ise 21-28 Ocak tarihleri ortasında fiyatsız olarak sunulacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: