Oyun

Gina Carano The Mandalorian’dan Kovuldu!

Star Wars ismine son periyotlarda çıkan en hoş şey The Mandalorian dizisi. İki dönemini büyük keyifle izlediğimiz diziden üçüncü dönem haberlerini beklerken gündeme bomba üzere bir haber düştü. Dizide Cara Dune karakterini canlandıran Gina Carano, Lucasfilm tarafından diziden ve ileriki Star Wars işlerinden büsbütün uzaklaştırıldı.

Aslında bu kararın geleceği uzun vakittir muhakkaktı. Gina Carano’nun toplumsal medya paylaşımları hayranlar tarafından da çok büyük reaksiyon görüyordu. En son yaptığı Nazi devri benzetmesi ise bardağı taşıran son damla oldu. Oyunculuk mesleğinden evvel MMA’da izlediğimiz Carano daha evvel hem ABD seçimlerine hile karıştığına hem de maske takan insanlara yönelik küçümseyici gönderiler paylaşmıştı.

  • The Mandalorian 3. Döneme Dair Bildiğimiz Her Şey
  • The Mandalorian İle Tıpkı Devirde Geçecek Bir Ahsoka Dizisi Duyuruldu

The Hollywood Reporter ise olaya öbür bir boyuttan yaklaştı. İsimlerini vermedikleri bir kaynaktan gelen habere nazaran Lucasfilm yaklaşık iki aydır Gina’yı kovmak için bir neden arıyormuş, son gönderisi de bu durum için istenilen fırsat oluşmuş. İşin tuhaf kısmı ise bundan yaklaşık üç ay evvel Lucasfilm’in başrolünde Cara Dune’un yer alacağı bir yan dizi için ön hazırlıklara başlamış olması. Gina Carano için mesleği bir anda tepetaklak bir hal aldı, bu noktadan sonra oyuncunun ne cins üretimlerde rol alacağı ise büyük merak konusu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: