Haber

Gölbaşı’nda Mahalle Giriş Çıkışları Mobese ile Güvende…

Gölbaşı Belediye Lideri Ramazan Şimşek, mahalle giriş çıkışlarına otuz üç mobese kamerasının yerleştirildiğini söyledi. Ramazan Şimşek, online olarak giriş çıkışların izleneceği sistemin bütün mahallelerde uygulanacağını da kelamlarına ekledi.

Geçtiğimiz hafta muhtarlarla toplantısında lisana getirmiş olduğu Gölbaşı mahalle giriş çıkışlarına mobese sistemi kurulması projesini hayata geçiren Gölbaşı Belediye Lideri Ramazan Şimşek, üç mahalleye kamera sisteminin yerleştirildiğini söyledi. Lider Şimşek “Topaklı Mahallesi giriş çıkışına güvenlik hedefiyle 8 adet, Gölbaşı Hallaçlı Mahallesi giriş çıkışına 10 adet, Bezirhane Mahallesi giriş çıkışına ise 15 adet güvenlik kamerası kurulmuştur. Güvenlik hedefiyle kurmuş olduğumuz sistemimiz öbür mahallelerimize de yerleştirilecektir” dedi.

Mahalleler 7/24 izlenebilecek

“Mahalle giriş çıkışlarımız artık mobese kameraları ile 7/24 izlenecek” diyen Ramazan Şimşek “Güvenlik kalitesini arttıracak olan kameralarımız ile her türlü olaya karşı süratli önlem almış olacağız. Bu sayede vatandaşlarımızın daha rahat ve huzurlu bir ortamda yaşamalarına yer hazırlayacağız. Ayrıyeten kamera sistemi ile Gölbaşı Belediyesi WEB sitesinden de ilerleyen günlerde online olarak mahallelerimizi izleyebileceğiz. Hizmetimizin hemşerilerimize güzel uğurlu olmasını dilerim” diyerek kelamlarını noktaladı.

Hallaçlı Mahallesi Muhtarı Veysel Solak ise Gölbaşı Belediye Lideri Ramazan Şimşek’e hizmet sebebiyle teşekkür ederek “Mahallelerimizde hırsızlık olayları çoğalmıştı. Artık mahallemize giren çıkan bütün araçları görebileceği. Bu sistemi yerleştirdikleri için Belediye Liderimiz Ramazan Şimşek’ten Allah razı olsun” dedi.

ANKARA – BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: