Haber

Halk Ekmek büfeleri yeni sahiplerine kavuşacak

Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası kent merkezinin dışında etraf ilçelerde de ekmek satış büfelerini yaygınlaştırmaya devam ediyor. Halk Ekmek Fabrikası 5 Şubat 2021 tarihinde noter huzurunda yapacağı kura çekilişiyle; Altındağ, Keçiören, Yenimahalle, Ayaş, Çankaya, Çubuk, Etimesgut, Haymana, Polatlı, Yenikent, Temelli ve Sincan’da toplam 19 Halk Ekmek büfesini yeni sahiplerine teslim edecek.
Ankara Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası, ekmek satış büfelerinin sayısını artırarak, hijyenik ve uygun fiyatlı eserlerini Başkentlilerle buluşturmaya devam ediyor.
Merkez dışında etraf ilçelerde de halk ekmek büfelerini yaygınlaştıran Halk Ekmek Fabrikası; Altındağ, Keçiören, Yenimahalle, Ayaş, Çankaya, Çubuk, Etimesgut, Haymana, Polatlı, Yenikent, Temelli ve Sincan’da 2021 yılının birinci satış büfelerini hizmete açmaya hazırlanıyor.

KURA ÇEKİLİŞİ 5 ŞUBAT’TA

Çeşitli sebeplerle boş bulunan toplam 19 Halk Ekmek büfesi için 5 Şubat 2021 Cuma günü saat 14.00’da noter huzurunda kura çekilişi yapılacak.
Halk Ekmek ve Un Fabrikası Genel Müdürlüğü Toplantı Salonunda elektronik ortamda düzenlenecek kura çekilişi ile Polatlı, Haymana, Temelli ve Çubuk ilçesinin de ortalarında bulunduğu etraf ilçelerde de halk ekmek büfeleri yeni sahiplerine teslim edilecek.

TOPLAM 890 MÜRACAAT

Kent genelinde 7 satış mağazası, 411 halk ekmek büfesi, 1 glutensiz büfe ve 4 Başşehir Market ile hizmet vermeyi sürdüren Halk Ekmek Fabrikası, birinci “Başkent Büfe”yi de Koru Mahallesinde açtı.
Başkentlilerin severek tükettiği halk ekmek eserlerinin satıldığı büfeler tıpkı vakitte vatandaşların ekmek kapısı olurken, ABB TV ve toplumsal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanacak 19 halk ekmek satış büfesi kura çekilişi için toplam 890 kişi başvurdu.

ANKARA – BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: