Oyun

Hawkeye Dizisinden Gelen Fotoğraflar Kate Bishop’un Kostümünü Gösteriyor

Marvel Sinematik Evreni’nin orjinal Avengers grubunda herkes bir noktada solo sinemasına yahut sinemalarına kavuştu. Yalnızca Hawkeye için bir Disney+ dizisi yapılacağı açıklandı ve bu sayede MCU’nun içerisine Kate Bishop da dahil olacak. Bilhassa çizgi romanlarda Clint Barton ile olan dinamikleri büyük beğeni toplayan Bishop’u ekranda Hailee Steinfeld canlandıracak. Yeni gelen set fotoğraflarında Steinfeld’i birinci defa tam donanımlı formda görüyoruz.

Just Jared kaynağından gelen fotoğraflarda hem kostümü net bir biçimde görebiliyoruz hem de mavi ekran önünde Kate Bishop’u bir aksiyon anında yayı çekilmiş hazır halde görebiliyoruz. Jeremy Renner‘in de dizide yer almasıyla birlikte Hawkeye dizisinde de çizgi romanlardakine misal bir tat yakalanabilir. Bu iki ortasındaki diyaloglar ve yaşayacakları maceralar büyük potansiyel vaat ediyor.

  • Hawkeye Dizisinin Yeni Manzaraları Clint Barton ve Kate Bishop’u Bir Ortada Gösteriyor

Kate Bishop bu diziyle birlikte MCU’ya dahil olduktan sonra yeni jenerasyon Avengers’da da mentoru Clint Barton’un yerini alacak üzere gözüküyor. Bilhassa Captain Marvel 2 sinemasıyla birlikte hem öykü hem de karakter manasında yeni bir yola girecek olan Marvel Sinematik Evreni’nin yeni yıldızı Hailee Steinfeld olabilir.

bishop1

bishop2

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: