Oyun

Hearthstone’a Yeni Klasik Format Geliyor

Hearsthtone’un bir sonraki genişleme paketiyle tıpkı anda yayınlanacak yama ile oyuna Klasik Format eklenecek. Klasik Format da neyin nesi diyorsanız size World of Warcraft Classic örneğini vermek istiyorum. Birebir WoW’un Classic versiyonunda olduğu üzere Hearthstone’un Klasik Format versiyonunda da oyun birinci çıktığındaki 240 kartla, üstelik bu kartların sonradan değiştirilmemiş versiyonlarıyla oynamak mümkün olacak.

“Yeni genişlemeden evvelki yamanın akabinde oyuna girdiğinizde Basic, Classic ve Hall of Fame kartlarınız kopyalanacak ve Klasik formatta deste oluşturabileceksiniz, tüm kartlar 2014 Haziran ayındaki 1.0.0.5832 yamasındaki hallerine geri dönecekler” diyor Blizzard.

“Evet, Klasik formatta Warsong Commander öteki minyonlara Charge yeteneği kazandıracak, Holy Smite ile direkt rakibe vurabileceksiniz ve Leeroy Jenkins’i kullanmak 4 mana tutacak! Eski toprak Hearthstone tecrübesi yaşamak istiyorsanız, Klasik formata bayılacaksınız”.

Klasik formata erişim hakkını Wild’ı açtığınız vakit elde edeceksiniz ve bu formattaki maçlar da kendi eşleştirme havuzuna sahip olacak. Klasik desteler farklı kenarlığa sahip olacak, böylelikle bunları Standard ve Wild destelerinden ayırt edebileceksiniz.

Ben Hearthstone birinci çıktığı vakitlerde oyunu mecnun üzere oynayanlardandım, bilgisayarda yetmiyormuş üzere telefonuma bile kurmuş, boş bulduğum vakitleri oyunun başında geçirmeye başlamıştım. Ancak sonrasında gerek yüzlerce yeni kart, gerek değişen metalar, değişen mekanikler, değiştirilen kartlar falan derken bir anda oyundan koptum ve o eski tadı da bir daha yakalayamadım. Bu yüzden Klasik Format haberi beni meraklandırmayı başardı açıkçası, yeniden eski günlerdeki üzere bir desteyle oyunu tekrar denemeyi isteyeceğim üzere görünüyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: