Oyun

Hitman 3, Üçlemenin Boyutunu 100 GB’a Kadar İndirecek

Yılın en çok merak edilen oyunlarından biri olan Hitman 3, başka iki oyunun boyutunu küçülterek gelecek. ResetEra forumlarında IO Interactive’in onaylı üyelerinden birinin paylaştığı teknik ayrıntılara nazaran bu üçlemenin toplam boyutu 100GB’a yakın olacak.

Oyunun boyutunu önemli manada düşürmeyi başardıklarını tabir eden IO Interactive üyesi, üç oyunun tüm içeriklerinin toplamda 100GB’ı aşmayacağını belirtiyor. Data denetimleri ve klasör yapıları sayesinde üst üste binen tüm gereksiz veriyi ortadan kaldırdıklarını paylaşan geliştirici, bu sayede istedikleri noktaya geldiklerini kelamlarına eklemiş.

Lakin oyunun boyutunun küçülmesi, Agent 47’nin birinci iki macerasının küçüleceği manasına da gelmiyor. Hitman ve Hitman 2’yi görsel manada güncellediklerini açıklayan geliştirici, Hitman 3’te kullandıkları kimi teknolojilerin direkt olarak birinci iki oyuna aktarıldığını da itiraf etmiş.

Hatırlarsanız Hitman 2, birinci oyunun remaster versiyonu ve tüm DLC’leri ile birlikte 149GB üzere devasa bir klasör haline dönüşüyordu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: