Magazin

Hülya Avşar: Ben sapyoseksüelim

Masumiyet dizisiyle ekrana dönen Hülya Avşar, bir hastanede arkadaşını ziyaret etti. Çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtlayan Avşar, hayatına kimseyi sokmamasının sebebini de anlattı.

“Ya ihtiyaç hissediyorsun diye abuk sabuk bir hayat yaşayacaksın, ya da karşına düzgün biri çıkana kadar bekleyeceksin.” diyen Avşar, sözlerini şöyle sürdürdü:

“KAFAMA GÖRE BİRİ ÇIKARSA FLÖRT EDEBİLİRİZ”

“Bir de ben çok alıştım, özgürlük çok güzel bir şey. Para, seks… Bence özgürlük dünyanın en büyük mutluluğu. Bundan sonra kalk evlen… Onları unutun. Kafama göre birisi çıkarsa flört edebiliriz, hayatı yaşayabiliyoruz. Kızımı büyüttüm, herkesin kendine göre bir hayatı var.

“BEN SAPYOSEKSÜELİM ZATEN”

Güçlü kadın olmak güzel bir şey de erkek de güçlü olmalı. Ben sapyoseksüelim zaten. Kesinlikle zeka. Zeka benim için büyük bir güç.


“KAYA’NIN ZEKASI MESELA MÜTHİŞTİR”

Bunların hepsini bir araya getirecek biri varsa bana haber verin. Var tabii öyle karşıma çıkmış olanlar. Kaya’nın zekası mesela, müthiştir.”

SAPYOSEKSÜEL NEDİR?

Sapyoseksüel, zekâyı ve zihinsel fonksiyonları fiziksel özelliklerden daha önemli bir cinsel çekim aracı olarak gören kişilere denir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: