Oyun

Invincible’ın Sinemasının Hazırlıkları Sürüyor

Robert Kirkman‘ın başarılı çizgi roman serisi Invincible yaklaşık iki ay sonra birinci kere ekranlara taşınarak Amazon Prime üzerinden bir animasyon diziyle karşımıza çıkacak. Kendine has dünyası, bol vahşeti ve göndermeli karakterleriyle şahsen okuduğum en uygun serilerden birisi olan Invicible’ı izleyebilecek olmak epeyce heyecan verici. Amazon’da yayınlanacak dizinin yanı sıra Kirkman’ın bir de sinema projesi var, uzun vakittir bu sinemadan haber alamasak da başarılı muharrir sinema için hazırlıkların sürdüğünü belirtti.

“Ortada hala çok fazla hazırlık işi var. Bu durum değişmedi yalnızca işi biraz ağırdan alıyoruz. Lakin şanslıyız ki Invincible için iki etaplı bir plan geliştirebiliyoruz. Şu an için elimizde Amazon’daki çizgi dizi var ki kendisi çıkma arifesinde. Ayrıyeten Universal ile birlikte bir sinema serisi üzerinde çalışıyoruz. Bu projeye de Seth Rogen ve Evan Goldberg dahil olmuş durumda. Bu iki iş tıpkı anda devam ediyor (Spider-Man çizgi dizisi ve Spider-Man sinemaları gibi), bence düzgün bir iş yapıyoruz.” diyen Kirkman sinemanın ve animasyonun birbirini etkilemeyeceğini söyledi.

  • Robert Kirkman’ın Yeni Dizisi Invincible Takımına Mark Hamill’i Dahil Etti

Çizgi diziyle sinemalar ortasında çok önemli farklar olacağını da söyleyen Kirkman “İnsanlar bu ikisini çarçabuk birbirinden ayırabilecek. Yapmak istediğimiz şey ikisinin tıpkı anda var olması ve birbirine dayanak olması” dedi. 26 Mart günü Amazon Prime üzerinden yayın hayatına başlayacak olan Invincible çizgi dizisinin yayınlanan birinci fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Seslendirmen takımında J.K. Simmons‘un da yer aldığı bu seri ekranlardaki Invincible devrinin de başlangıcı olacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: