Haber

Johnny Depp’in cinsel organıyla ilgili soru mahkeme salonunu kahkahaya boğdu

Johnny Depp ve Amber Heard arasındaki davanın görülmesi 11 Nisan’da Virginia eyaletinin Fairfax kentinde başlamıştı. Depp, eski eşinin Aralık 2018’de kaleme aldığı ve kendini “aile içi şiddeti temsil eden kamusal bir figür” olarak tanımladığı yorum yazısı üzerine 50 milyon dolar tazminat talebiyle Heard’e karşı dava açmıştı.

Perşembe günü Depp’in koruması Malcom Connolly, 2015’te Depp’in parmağını kestiği Avustralya’da çifte eşlik ettiğini söyledi. Depp o dönem Karayip Korsanları serisinin 5. filmini çekiyordu. Independent Türkçe’nni aktardığı habere göre Heard’ün avukatı, Avustralya’daki evde yaşananlarla ilgili olarak Depp’in “antreye” işemeye çalıştığını ve “cinsel organını dışarı çıkardığını” söyledi.

“GÖRMÜŞ OLSAYDIM BUNU HATIRLARDIM”

Connolly’ye şu soruldu: “Eve geldiğinizde, bir kargaşa duyabiliyordunuz. Doğru mu?”

Connolly bir kargaşa duyabildiğini kabul etti ama sadece “bağırtı” olduğunu söyledi. Koruma, söylenenleri anlayamadığını belirtti.

Heard’ün avukatı bunun üzerine korumaya şu soruyu yöneltti: “Eve girdiniz ve Depp’i antrede gördünüz. Doğru mu?”

Evet cevabı veren Connolly’ye sonra şu soruldu: “Depp, antreye işemeye çalışıyordu, öyle değil mi?”

Korumanın “hayır” demesi üzerine avukat şöyle sordu: “Depp cinsel organını dışarı çıkarmıştı, öyle değil mi?”

Connolly’nin “Depp’in cinsel organını görmüş olsaydım bunu hatırlardım diye düşünüyorum” demesi üzerine Depp ve salondaki diğer katılımcılar kahkaha attı.

Mahkeme daha sonra Depp’in Avustralya’da geçirdikleri zamandan bir ses kaydı oynattı. Depp’in, “nasıl da bana b*k gibi davranıyorsun” ve “midemi bulandırıyorsun” diye bağırdığı duyuldu. Connolly, Depp’in o sırada kızgın olduğunu doğruladı.

Duruşma sosyal medyada da trend oldu. Bir Twitter kullanıcısı şöyle yazdı: [Heard] kuduruyoooooor… vay be. Bugün not defterini tamamen oyuyordu… 5 sayfa boyunca… berbat.

Kimi kullanıcılar da soru cümlesiyle alay etti. Bir kişi, tweet’inde “Siz Depp’i evden dışarı çıkarmaya çalışırken, Depp de küçük Depp’i kendi küçük evinden çıkarmaya çalışıyordu, doğru mu?” diye yazdı.

Kaynak: Haber Global

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu