Oyun

Mythbuster’dan Adam Savage, Kratos’un Baltasını Yaptı

MythBusters’la tanıdığımız hoş insan Adam Savage bu sefer de Kratos’un God of War’da kullandığı Leviathan baltasına el attı ve sonuç hakikaten de dayanılmaz.

Savage’dan bu baltayı yapmasını yeğeni istemiş, Savage de hem yeğeninin isteğini kırmamak, hem de imal sürecini paylaşıp bizlere de örnek olmak için kusursuz bir YouTube görüntüsü hazırlamış. Bu videodada baltanın imal sürecini an be an takip edebiliyoruz. Hatta izlerken tahminen siz de “o kadar da güç değilmiş canım” diyerek gaza geleceksiniz, belirli mi olur?

Savage bitmiş baltayı Twitter’da da paylaştı ve Cory Barlog da ileti atmadan duramadı haliyle 🙂 Baltanın sapı ahşap olsa da kesici kısmı büsbütün PVC levha kullanılarak hazırlanmış. Yani bakıldığında kesici üzere dursa da aslında zararsız olduğunu söylemek mümkün, lakin boyası da çok âlâ olduğu için gerçek metali andırıyor.

Üretim etapları o denli çok da sıkıntı değil ve kimi tekniklerin öğrenilmesi için de güzel bir görüntü olmuş. Tahminen Savage bundan sonra da birkaç God of War eşyası modeller bu formda.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: