Oyun

Neil Druckmann, Talih Verilse Half Life Oyunu Yapmak İstermiş

The Last of Us’ta direktör, üretimci ve senarist, The Last of Us Part 2’de ise direktör ve senarist olarak vazife yapan ünlü isim Neil Druckmann’ın mesleğinde bunlar dışında Uncharted üzere değerli bir seri de bulunuyor. Druckmann’in bundan sonra ne cins bir oyunla karşımıza çıkacağı merak konusu. Herhalde artık daha fazla The Last of Us yahut Uncharted duymayız, lakin Druckmann’ın ve Naughty Dog’un boş durmayacağı da belirli.

Greg Miller, Druckmann’a kendisine talih verilse halihazırda mevcut olan markalardan hangileri için oyun geliştirmek istediğini sorunca Druckmann’ın aklına gelen birinci isimlerden biri Half Life olmuş.

Druckmann beş IP sıralamış, bunlar Punisher, Half-Life, Ghost Rider, Hotline Miami ve Cowboy Bebop. Ortalarında en heyecan verici ismin Half Life olduğunu söylemeye gerek bile yok. Düşünsenize The Last of Us tadında, üçlemeyi tamamlayacak bir oyun olsa, mükemmel olmaz mıydı?

The Punisher ve Ghost Rider fikirleri de bilhassa muhteşem kahraman sevenler ortasında heyecan yaratmış, yorumlarda Naughty Dog üzere bir geliştiricinin bu ünlü Marvel karakterlerine hak ettiği kalitede bir oyun kazandırabileceği konusunda fikir birliği var.

Elbette Neil Druckmann’in bu oyunlar, başta da Half Life üzerinde çalışabilme ihtimali herhalde sıfıra yakındır ancak yeniden de fikri hiç kötü değil.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: