Magazin

Netflix’in popüler dizisi Squid Game, gamerları da etkiledi

Netflix‘in orijinal Güney Kore yapımı dizisi Squid Game, kısa sürede platform üzerindeki popüler yapımlardan biri oldu. Squid Game, borca batmış ve çaresizlik içindeki 456 insanın, peş peşe altı oyun kazanırlarsa 39 milyon dolarlık ödülü alıp gidebilecekleri umuduyla, kanlı bir hayatta kalma yarışmasının cazibesine kapılmasının hikayesini konu alıyor.

HEDEFE İLK VARAN KAZANIR

Netflix’in popüler dizisi Squid Game’den esinlenen oyuncu yapımı haritalardan oluşan birçok harita paylaşıldı. Dizide yer alan kırmızı ışık, yeşil ışık oyunu geliştirilip Gta Online topluluk sunucularında da yer aldı. Dizideki gibi yeşil ışıkta hareket ediyor ve kırmızı ışıkta duruyorsunuz. Kırmızı ışıkta hareket ettiğiniz zaman bir keskin nişancı silahı kullanan bir oyuncu sizi öldürüyor ve eleniyorsunuz. Oyun içi ses komutu ile yönlendirilen oyunlarda hedefe ilk varan kazanıyor

Discord sunucumuza katılmak için buraya

SQUID GAME SUNUCULARI AÇILMAYA BAŞLADI

Rockstar Games‘in 2013 çıkışlı oyunu Grand Theft Auto 5, online sunucusu ve topluluk sunucuları sayesinde ayakta kalmayı başarıyor. Topluluk sunucularında role-playing sunucular hakim olsa da Netflix’in yeni dizisiyle beraber Squid Game’in sunucuları da yavaş yavaş yerini almaya başlayacak.

haberler gta 5 topluluk sunuculari squid game ile dolup 14452173 4213 m

haberler gta 5 topluluk sunuculari squid game ile dolup 14452173 4953 amp

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: