Oyun

Orjinal Battlefront 2 Güncellendi, Ancak Oyuncular Durumdan Mutlu Değil

2005 model Star Wars Battlefront 2, çağdaş bilgisayarlarda çalışabilmesi ismine ağır güncellemelerden geçti. Ortadan geçen 16 yıla karşın hala küçük de olsa etkin bir oyuncu kümesine sahip olan oyun, geçtiğimiz günlerde sürpriz bir güncelleme ile oyuncuların karşısına çıktı. Bu güncelleme ile birlikte denetimci dayanağı ve yüksek çözünürlüklü bilgisayarlar için ayrıntılı bir UI ölçekleme sistemi oyuna eklenmiş oldu.

Ancak oyuncular durumdan pek de şad değil üzere görünüyor. Steam forumlarında serzenişte bulunan oyuncular, yeni denetimci takviyesinin kimi menülerde devre dışı kaldığını söz ediyor. Birebir formda her oyundan sonra tuş atamalarınızı sıfırlayan sistem, birtakım hareketleri yapmanızın da önüne geçiyormuş.

Natürel ki bunlar düzeltilemeyecek sıkıntılar değil. Öte yandan bu güncelleme ile birlikte modlu Battlefront 2 oyuncuları büyük bir kasvet yaşamaya başlamış. Oyunun niş kitlesinin büyük bir kesitinin Battlefront 2’yi modlu oynadığını hatırlatmakta yarar var. Yani geliştirici grubun hemen duruma müdahale etmesi gerekecek üzere görünüyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: