Oyun

Oyungezer Mecmuamız 2021 Ocak Sayısıyla Karşınızda

Oyungezer dergimizin 159. sayısı ile karşınızdayız sevgili Oyungezerler. 2021 yılının bu birinci sayısı tekrar her vakit olduğu üzere dopdolu, rengarenk, oku oku bitmez kıvamda!

Bu ay tekrar 21 inceleme ile karşınızdayız ve en büyük incelememiz de kapaktan da anlayacağınız üzere Cyberpunk 2077! Onur Kaya yazdıkça yazdı, yazdıkça yazdı, Cyberpunk 2077’yi en ince detayına kadar anlatıp kıymetlendirdi. Oyun tahminen çoğunuzu hayal kırıklığına uğratmış olabilir, ancak incelemesi için tam zıddını düşüneceksiniz 🙂

Elbette yeni yıla girdiğimiz sayıda 2020’nin en düzgün oyunlarına da değinmemek olmazdı. Sizler için çok beğeneceğinizi umduğumuz bir belge hazırladık; 2020’de Yılın Oyunları’nı bir kere de bizim kalemimizden okuyun bakalım.

Cyberpunk 2021 küçük belgemizi da çok seveceğinize eminiz.

Bu ayki kapağımız şöyle:

Oyungezer dergimizin 2021 Ocak sayısına sahip olmak için artık adresini ezbere bildiğiniz özel sayfamızı ziyaret edebilirsiniz:

  • Oyungezer Ocak sayısını buradan indirebilirsiniz

Artık alıştığınız üzere üzere formumuzu doldurduğunuzda derginizi indirebileceğiniz linkler anında email kutunuza düşmüş olacak ve dergimizin keyfini çıkarabileceksiniz.

Dergimizin evvelki dijital sayılarına toplu halde ulaşmak için şu sayfayı kullanabileceğinizi de hatırlatayım.

Gelecek aya görüşmek üzere, güzel okumalar!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: