Oyun

Pedro Pascal, The Last of Us’ın Da Başrolünü Kaptı

HBO’da yayınlanacak olan The Last of Us dizisinin oyuncu seçimleri büyük merakla bekleniyordu ve birçok temelsiz söylentinin akabinde nihayet resmi takım açıklamaları yapıldı. Bilhassa de Game of Thrones ve The Mandalorian dizileriyle gönüllere taht kuran Pedro Pascal, The Last of Us dizisinde de başrol Joel’i canlandıracak!

Chernobyl dizisinin yaratıcısı Craig Mazin ve Neil Druckmann’in hazırladığı The Last of Us dizisinde Joel karakteri için Mahershala Ali ile görüşüldüğüne dair de rivayetler vardı.

The Last of Us dizisinin başka başrolü Ellie’yi ise tekrar Game of Thrones’tan tanıdığımız Bella Ramsey oynayacak. Bella Ramsey, Game of Thrones’ta Lyanna Mormont rolünde karşımıza çıkmıştı. The Last of Us’ın her iki başrolünün de Game of Thrones’tan çıkması farklı bir tesadüf olmuş. Lakin ikisi de farklı dönemlerde vazife yapmıştı, yani daha evvel sette hiç karşılaşmamış bile olabilirler.

pp

Toplumsal medyadaki yorumlara baktığımda oyuncu seçimlerinin genel olarak kabul gördüğünü söyleyebilirim. Doğal muhtemelen birçok kişinin hayalindeki oyuncular Joel ve Ellie’ye fizikî olarak daha çok benzeyen isimlerdi. Hatta bir orta benzerliği yüzünden tekrar Game of Thrones’tan Nikolai Coster – Waldau’nun ismi geçiyordu lakin olağan yalnızca görünüş kâfi olmuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: