Oyun

Peter Dinklage Yeni Toxic Avenger Sinemasında Başrol Oynayacak

1980’ler 2020’lerde tekrar yaşanacak üzere duruyor. Geçmiş periyotta izlediğimiz birçok imal başarılı olup, olması fark etmeksizin son periyotta ya yeninden çekiliyor ya da uzun bir ortanın akabinde devam sinemasıyla karşımıza çıkıyor. Bunlardan bir başkası olan The Toxic Avenger sinemasının yeni versiyonu da hazırlıklarına devam ediyor. Sinemanın başrolü de muhakkak oldu. Game of Thrones dizisinin Tyrion Lannister’ı Peter Dinklage yeni sinemada başrol olarak karşımıza çıkacak.

1984 yılında Troma Entertainment çatısı altından çıkan Toxic Avenger, firmanın birden fazla başka sineması üzere B Sınıfı bir kaygı sinemasıydı. Aslında korku/komedi/aksiyon kırması desek daha gerçek olur. Michael Herz ve Lloyd Kaufman‘ın birlikte direktörlüğünü yaptığı sinemada toksik bir atığa düşen Melvin isimli bir paspasçının ucube halini alıp kahramanlığa soyunduğuna tanıklık ediyorduk. O devir için oldukça yankı uyandıran sinemanın daha sonra iki adet devam sineması de çekildi. Hatta 90’ların başında Marvel çatısı altında bir çizgi roman serisine de sahip oldu.

  • Konutta Tek Başına’nın Direktörü, Reboot Sinemasını Yerden Yere Vurdu
  • Nicole Kidman’ın The Others Sineması Tekrar Çekiliyor

Şu an için sinema hakları kimde olduğu bilinmese de en son 2018 yılında Legendary Toxie’nin haklarını satın almıştı. O günden bu yana markayı tekrar canlandırmak için hazırlıklarına devam eden stüdyo Deadline’ın haberine nazaran süreci hızlandırmış. Fakat gelen haberlere nazaran sinema 18+ yerine 13+ olarak çekilecekmiş. Firmanın bu yeni sinemadaki ilham kaynağı ise 2016 yılında vizyona giren Deadpool sineması. Macon Blair‘in direktör koltuğuna oturacağı yeni kuşak Toxic Avenger’ın şimdi bir vizyon tarihi bulunmuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: