Oyun

Psychonauts 2, Bu Yıl Çıkış Yapacak

Noel Bayramı’nı en âlâ halde kıymetlendiren Double Fine grubu, stüdyonun yeni projesi Psychonauts 2 hakkındaki güncellemeleri Tim Schafer tarafından sunulan dokuz dakikalık bir görüntüde paylaştı. Noel temalı kazağı ve uzattığı karizmatik latifeli ile karşımıza çıkan ünlü geliştirici, oyunun 2021 yılında bizlerle olacağını söz etti.

Görüntüde dikkat çeken bir öbür ayrıntı da Double Fine’ın çalışma metodunun bir epey değişmiş olması. Bildiğiniz üzere bu yıl boyunca bölümde ağır “crunch” yani ekstra mesai kavramı konuşulmuştu. Birinci oyunda benzeri bir rota izleyerek makûs duruma düştüklerini belirten Schafer, Psychonauts 2’nin ekstra mesai olmadan bitirileceğinin de kelamını veriyor.

Güncelleme görüntüsünde Double Fine’ın meskenden çalışma rutininin bir kısmını da görme fırsatı buluyoruz. Schafer bir biçimde kendisini takımın “yayıncısı” ilan ederek Zoom toplantılarında oyunu birlikte oynadıklarını tabir ediyor. Bu noktada pek çok geliştirici oyunu izleyerek not alıyor ve fikirlerini paylaşıyor.

Şimdiden Psychonauts 2’yi merakla bekliyoruz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: