Haber

Putin’in kendisinden 31 yaş küçük sevgilisi ortaya çıktı

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in “herkesten sakladığı sevgilisi” olarak tanıttığı eski sporcu Alina Kabaeva aylar sonra ortaya çıktı. Batı ülkelerinin Rus yetkililere yaptırım kararı almasından sonra akıbeti merak konusu uyandıran 38 yaşındaki Kabaeva’nın İsviçre’de bir köşkte ya da Sibirya’da bir nükleer sığınakta saklandığına dair söylentiler çıkmıştı.

Kabayeva’nın Putin’in 4 çocuğunun annesi olduğu ileri sürülürken, ikilinin birlikte olduğu hiçbir zaman resmi olarak onaylanmadı. Putin’den 31 yaş küçük olan Kabaeva, önceki gün Moskova’da ortaya çıktı. 

Putin'in kendisinden 31 yaş küçük sevgilisi ortaya çıktı - Resim : 1

“Rusya’nın en esnek kadını” lakabıyla tanınan ve birçok yarışmadan ödülle dönen Kabaeva, Moskova’daki VTB Arena’da düzenlenen bir etkinliğe katıldı. Sosyal medyada fotoğrafları paylaşılan Kabaeva ile ilgili olarak Rus medyası da dikkat çekici yorumlarda bulundu.

Putin'in kendisinden 31 yaş küçük sevgilisi ortaya çıktı - Resim : 2

Rusça yayın yapan Cosmopolitan isimli dergi, “Kabaeva’nın yüzünde gerçekten bir değişim var… efsanevi atlet şimdi çok daha güzel görünüyor” yorumunu yaptı. Öte yandan sosyal medyada Kabaeva’nın estetik operasyondan geçtiği de öne sürüldü.

BOŞANMASININ SEBEBİ OLARAK GÖSTERİLİYOR

Kabaeva, 2 Olimpiyat madalyası, 14 Dünya Şampiyonası madalyası ve 25 Avrupa Şampiyonası madalyası ile ritmik jimnastik tarihinin en madalyalı jimnastikçilerinden biri olarak tanınıyor.  Sporu bıraktıktan sonra siyasete atılan Kabayeva, Putin’in partisinden milletvekili seçilmişti.

Putin'in kendisinden 31 yaş küçük sevgilisi ortaya çıktı - Resim : 3

Birçok Rus, Putin’in iki yetişkin kızının annesi olan 62 yaşındaki eski First Lady Lyudmila ile evliliğinin dağılmasının nedeni olarak Kabaeva’yı görmüştü.

Putin'in kendisinden 31 yaş küçük sevgilisi ortaya çıktı - Resim : 4

Putin’in iyi ilişkiler sürdürdüğü komşu ülke Belarus’un lideri Alexander Lukashenko, Putin’in boşanma kararının Kabaeva’nın ‘cumhurbaşkanına baskı yapması’ nedeniyle çıktığını ima etmişti.

Kaynak: Haber Global

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu