Oyun

Resident Evil Village, Mayıs Ayında Geliyor!

Dün gece Resident Evil Showcase’le birlikte beklendiği üzere Resident Evil Village’ın bir fragmanı paylaşıldı ve çıkış tarihini de öğrenmiş olduk:

Fragmanda, Lady Dimitrescu ile tanışıyor ve oynanıştan bir kesit görme imkânı buluyoruz. Lady’nin oyunun en değerli karakterlerinden birisi olacağı aşikâr; kendisiyle ve kızlarıyla buluşmak için sabırsızlanıyoruz (gerçekten sabırsızlanıyor muyuz, şu an pek emin olamadım :)).

Bu ortada RE Village ön siparişe de açıldı. Steam’de standart paketi 279 TL’den satılırken Deluxe paketi 332 TL, Resident Evil 7 ile paket halinde almak isterseniz de 359 TL. Playstation için ise bu fiyatlar sırasıyla 499 TL, 569 TL ve 639 TL. Oyunun deluxe versiyonunda azamî zorluk düzeyi de sunuluyor. Natürel ki bu zorluk düzeyi bu versiyona özel olmayacaktır, standart versiyonu alanlar da oyunu bitirdikten sonra bu zorluk düzeyi açılacaktır, deluxe versiyonu satın alanlar en baştan bu zorluk düzeyiyle oyuna başlayabilecek.

Bir de PS5 için oyunun Maiden isimli bir demosu paylaşıldı. Demo, ana oyundaki öyküden farklı bir öykü sunuyor. RE Village dünyasını tanıtmak emeliyle hazırlanmış demoda, bir “maiden”ı yönetiyor ve kapatıldığı zindandan kaçmaya çalışıyoruz. Demoda PS5’in teknik imkanlarının oyunda nasıl kullanıldığına da bir göz atma talihi buluyoruz.

RE Village; 7 Mayıs’ta PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series için çıkışını gerçekleştirecek. Bakalım bu sefer nasıl bir performans bekliyor bizleri, takipteyiz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: