Oyun

Revelations Serisinin Üçüncü Oyunu ‘Resident Evil Outrage’ Olacak

Resident Evil serisinin oyun dünyasındaki yeri ve değeri üzerine uzun bir nutuk çekecek değilim; ancak yeni oyunları ne kadar merakla beklediğimiz ortada. Yeni oyunlar diyorum, zira önümüzdeki periyotta yalnızca Resident Evil Village değil, diğer oyunların da gelmesi bekleniyor. RE 4 Remake en kuvvetli adaylardan. Artık listeye bir oyun daha eklendi; Revelations serisinin üçüncü oyunu olacak Resident Evil Outrage.

Resident Evil konusunda isabetli bilgileriyle tanınan Dusk Golem, “bu haber benden çıkmıyor, lakin kayıtlara geçmiş olsun, Revelations 3, Village’ın çıkış tarihinden itibaren 1 yıl içerisinde çıkacak. Ya yıl sonunda, ya da önümüzdeki yılın başlarında. İsmi Revelations 3 olmayacak, bildiğimiz kadarıyla “Resident Evil Outrage”, lakin temelinde bu serinin 3. oyunu. Resident Evil serisinin 25. Yılı kutlamaları kapsamında Village ile çıkacak oyunlardan birisi. Çok büyük ihtimalle bir müddetliğine Switch’e özel olacak. Önümüzdeki aylarda duyurusu gelir” diyor.

Dusk Golem, bir öbür iletisinde da Outrage’in başka Revelations oyunlarına kıyasla daha büyük bir bütçe ve grup ile geliştirildiğini söylemiş.

Her zamanki üzere, argümanlara temkinli yaklaşıyoruz. Lakin bu türlü bir duyuru gelmesi çok da şaşırtan olmaz. Çünkü, iletide da belirtildiği üzere Resident Evil serisinin 25. yılını kutluyoruz ve haliyle Capcom’dan beklentiler yüksek. Beklediğimizi bulabilecek miyiz, bunu vakit gösterecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: