Haber

Rusya-Ukrayna savaşının 11. günü! Ukrayna’da bombardıman altında tahliyeler sürüyor!

Rusya-Ukrayna savaşı 11. gününde devam ederken, Ukrayna’dan vatandaşların tahliyeleri devam ediyor. Rusya, yerel saatle 10.00 itibarıyla Mariupol ve Volnovaha’dan sivillerin çıkması amacıyla geçici ateşkes uygulayacaklarını duyururken, beş saat boyunca ateşkesin süreceği belirtmişti. Kiev yönetimi ise Mariupol ve Volnovaha’da da ateşkesin durduğunu söyledi. İşte bölgeden dakika dakika yeni gelişmeler

*Haberimiz yeni gelişmelerle ilgili anlık güncellenmektedir. Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için lütfen sayfayı yenileyin… 

İŞTE CANLI OLARAK RUSYA-UKRAYNA SAVAŞININ SON DAKİKA GELİŞMELERİ

BATILI MEDYA KURULUŞLARI RUSYA’DAN ÇEKİLİYOR

Putin’in Rusya-Ukrayna savaşına dair sahte bilgi yayanlara 15 yıl hapis cezasına onay vermesi sonrası CNN, Bloomberg, BBC ve ZDF gibi birçok Batılı medya kuruluşu Rusya’da yayınlarını durdurdu.

VISA VE MASTERCARD RUSYA’DAKİ FAALİYETLERİNİ ASKIYA ALDI

  ABD merkezli finansal hizmetler şirketi Visa ve Mastercard, Ukrayna’nın işgali nedeniyle Rusya’daki faaliyetlerini askıya aldıklarını ve ülkedeki tüm işlemlerini durdurmak adına çalışacaklarını duyurdu.

ZELENSKİ, ELON MUSK İLE GÖRÜŞTÜ

Zelenski yaptığı açıklamada, ABD merkezli Tesla firmasının ve uzay taşımacılığı şirketi SpaceX’in kurucusu Elon Musk ile video konferans yöntemiyle bir görüşme gerçekleştirdiğini duyurdu.

 

Kaynak: Haber Global

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu