Magazin

Sinem Kobal hamile mi? Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu’nun kaç çocuğu var?

Sinem Kobal hamile mi? Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu‘nun kaç çocuğu var? sorularına yanıt aranıyor. 2016 yılında nikah masasına oturan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, evliliğini gözlerden uzak bir şekilde yaşamaya devam ediyor.

ERKEK BEBEK BEKLİYOR

Sosyal medyada hızla yayılan haberler e göre, uzun süredir ekranlardan uzak olan ve sadece kızıyla zaman geçiren Sinem Kobal, ikinci kez hamile. 3 buçuk aylık hamile olduğu konuşulan oyuncunun erkek bebek beklediği de ileri sürüldü. Çiftten gündeme bomba gibi düşen hamilelik iddiasına henüz bir cevap gelmedi.

bomba iddia oyuncu sinem kobal ikinci kez hamile 14508690 4025 o

İMİRZALIOĞLU: LALİN, ANNESİNİN KOPYASI

Geçtiğimiz gün Ortaköy’de görüntülenen çift, anne ve baba olmanın güzelliğinden bahsederken “Anne ve baba olmak bu dünyadaki en güzel şeylerden birisi, Allah herkese nasip etsin inşallah” ifadelerini kullanmıştı. Kızları Lalin’in Sinem Kobal’a benzediğini söyleyen Kenan İmirzalıoğlu, “Lalin annesinin kopyası, yüz hatlarını Sinem’e çok benzetiyorlar. Sadece bakışları bana benziyor, hatta öyle bakıyor ki hemen ikna oluyorsun. Gözleriyle herkesi azarlayabilir, galiba o özelliği babama benziyor. Beğenmediği bir şey olursa, bakışlardan hemen anlaşılıyor” demişti.

bomba iddia oyuncu sinem kobal ikinci kez hamile 14508690 6519 m

bomba iddia oyuncu sinem kobal ikinci kez hamile 14508690 1595 m

Haberler.com – Gündem

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: