Oyun

Team Ninja Şimdilik Nioh 3’ü Düşünmüyor

Team Ninja’da Nioh serisinden sorumlu olan direktör Fumihiko Yasuda, TheGamer’a verdiği röportajda stüdyonun bu seriyi bir üçlemeye çevirme planlarının olmadığını söyledi. Yani en azından şu an için Team Ninja’nın gelecek planları ortasında Nioh 3 yer almıyor.

Nioh 2: The Complete Edition, 5 Şubat’ta PC oyuncularıyla da buluşacak. PlayStation 4 versiyonu bir epey yüksek not ortalamasına sahip oyunu souls tipini sevenler PC oyuncuları da büyük bir merakla bekliyor. Lakin görünüşe nazaran bu uzunca bir müddet oynadığımız son Nioh olacak.

“Team Ninja yeni oyunlar üzerinde çalışmaya odaklanmak istiyor, yani şu noktada Nioh 3 için bir planımız yok. Fakat birkaç yeni proje geliştirdikten ve bu projelerden tecrübe ve yetenek kazandıktan sonra günün birinde tekrar bu seriye dönmek isterim” diyor Yasuda.

Pekala Team Ninja bundan sonra ne çeşit oyunlar üzerinde çalışacak? Röportajın satır ortalarına baktığımızda stüdyonun Ninja Gaiden’i günün birinde PC’ye getirmeye de sıcak baktığını görebiliyoruz. “Bunu ileride kesinlikle pahalandırmak isterim. Zati Ninja Gaiden serisini diriltmek için fırsat yakalamaya çalışıyorum” diyen Yasuda, seriyi sevenleri de heyecanlandırmayı başardı diyebilirim.

Ana seriden son Ninja Gaiden oyununu bundan 10 yıl evvel gördüğümüzü düşünürsek, yeni bir Ninja Gaiden’ın da tam vakti aslında.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: