Oyun

‘Toksiklik’ Yüzünden Sea of Thieves Arena’sından İrtibat Kaldırılıyor

İrtibat, bilhassa de sesli olan, Sea of Thieves’i eğlenceli ve özel kılan ayrıntıların başında geliyor. Bu formda oyunda size yaklaşan oyuncularla irtibat kurabiliyor, hatta yeni beşerlerle tanışma fırsatı elde edebiliyorsunuz. Ancak odağın PvP olduğu Arena modu sularında işin rengi son periyotlarda bir oldukça değişti.

Geniş çaplı bir çehre değişimine hazırlanan Sea of Thieves, yakın vakitte birinci dönemine start vermiş olacak. Ama oyunda süregelen meseleleri çözmek isteyen Rare, birinci olarak Arena modunda ortaya çıkan toksisite sorununu çözmek istiyor. Bu sebeple moddaki mürettebatlar ortası irtibat seçeneği toptan kaldırılacak. Böylelikle artık rakip mürettebatlarla ileri geri konuşulmayacak, kimse kimseyi rahatsız edemeyecek.

Bu noktada sesli ve yazılı irtibat seçeneğinin yalnızca Arena modunda kaldırılacağını hatırlatmakta yarar var. Güncelleme devreye girdiğinde öbür mürettebatlar ile konuşmanın tek yolu artık emote’lar ya da oyunda bulunan başka seçenekler olacak. Oyuncuların, kendi mürettebatları ile sesli ve yazılı bağlantısı kullanabileceğini de belirtelim.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: