Magazin

Ünlü DJ Mahmut Görgen’den yeni yıl paylaşımı!

Son periyotlarda çıkardığı single çalışmalarıyla müzikseverlerin ilgisini çeken, Power Fm bünyesinde yer alan PowerApp üzerinden DJ Setlerini müzikseverlerle buluşturmaya devam eden ünlü DJ Mahmut Görgen yılbaşı için özel bir bildiri paylaştı.

2020 yılında çıkardığı Sky Ride, Fall, Ne Salaksın, Beautiful, Ne Memnun Türk’üm Diyene isimli single çalışmalarıyla dikkatleri üzerine toplayan, her fırsatta yeni projeler için çalışmaya devam ettiğini lisana getiren ünlü DJ Mahmut Görgen yılbaşı için özel bir paylaşımda bulundu.

Paylaşımında; “Sevgili takipçilerim, Koca bir seneyi daha birlikte bitirdik. Dans ettik, setler paylaştık, stüdyoda günler geçirdik, koronavirüsle savaştık.. Beni dinlediğiniz için, bana dayanak olduğunuz için ve en önemlisi beni sevdiğinizi hissettirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Yeni yılda daha güzel işlere imza atmak, daha yeterli işlerle devam etmek ve daha çok çalışmak sizler için yeniden zevkle üstleneceğimiz görevimiz olacak. Benimle birebir düşüncede olan takımımla sizler için uykusuz kalmaya devam edeceğiz. Yeni yılınız kutlu olsun, sevdiklerinizle birlikte keyifli bir yıl geçirmenizi dilerim. Sevgilerimle..” tabirlerine yer verdi.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: