Oyun

Valorant’ın Yeni Casusunun Birinci Ayrıntıları Sızdırıldı

Riot Games’in FPS teşebbüsü Valorant bir müddettir popülaritesinin doruğunda. Oyunu daima olarak yeni içerikler ile beslemeyi sürdüren geliştirici grup, geçtiğimiz haftalarda en yeni karakter Skye’ı Valorant saflarına eklemişti. Ama bilgi madencilerinin yeni keşiflerine nazaran 14. casusumuz da yolda.

İsminin “Yoru” olduğu sav edilen bu yeni casusun birinci manzaraları Reddit üzerinden paylaşıldı. Karakteri talim alanına çeken oyuncular, Yoru’nun özelliklerini gösterme fırsatı bulmuş. Şayet bu imgeler dengeli çıkarsa, Yoru’nun Valorant içerisinde tam bir baş belası olacağını söylemek mümkün.

Yoru, daha evvel hiçbir FPS oyununda karşılaşmadığımız “yanıltıcı ayak sesi” çıkartma yeteneğine sahip. Bir noktaya yerleştirebildiği ve tetikleyebildiği bu yetenek, gerektiğinde portal içerisinden de geçerek platform sesi çıkartabiliyor. Yalnızca bu özelliği bile kendisini hayli değişik kılıyor.

Yeni ajanımızın bir başka özelliği ise işaretlediği noktaya ışınlanabilmesi. Ancak bu yeteneğin Omen’in ışınlanma yeteneğinden bir farkı var. İstediği noktayı işaretleyen Yoru, yeteneğini tetiklediğinde tekrar o noktaya dönüyor. Yani bu yeteneği Overwatch’taki Sombra’nın ışınlanma özelliğine benzetmek mümkün.

Yoru’nun ultisi ise kendisini hem görünmez, hem de kurşun geçirmez yapıyor. Ulti, ateş aldığında ya da Yoru ateş ettiğinde bozuluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: