Oyun

WandaVision’ın Son Televizyon Reklamı Yeni Devri Başlatıyor

Birinci Marvel Sinematik Kainatı dizisi WandaVision çok yakınıda yayın hayatına başlayacak. Ayrıyeten Black Widow sinemasının ertelenmesiyle birlikte MCU’nun dördüncü etabını da WandaVision başlatacak. Tam da bu sebepten diziden yayınlanan son televizyon reklamı “yeni dönem” etiketiyle hayatımıza girmeye hazırlanıyor. Tüm gerçekliğin ve vakit algısının yıkılacağı diziden yayınlanan her görüntü beklentileri yükseltiyor.

Marvel Stüdyolarının büyük işvereni Kevin Feige geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada “Yayın servisleri yüzde yüz olarak izlediğimiz şeylerin geleceği olacak ve umuyorum ki beşerler bizim uzun soluklu öykülerimizi izlemek isteyecekler. WandaVision üzere işleri sinema sinemalarında göremezsiniz. Bu yüzden yayın servisleri var, sinemada göremeyeceğiniz şeyleri görmek için. Ayrıyeten en sonunda her şey yayın servisine geçecek.” diyerek HBO Max/Warner Bros kararına da bir bakıma takviye verdi.

Sanki bu açıklama Black Widow’un da o beklenen Disney+ geçişini işaret ediyor olabilir mi? Bekleyip göreceğiz. Şimdilik önümüzde 15 Ocak‘ta başlayacak olan WandaVision ile birlikte yesyeni bir MCU devri var.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: