Oyun

Yeni Dexter Dizisinin Baş Berbatı Aşikâr Oldu

Showtime geçtiğimiz aylarda en tanınan dizilerinden birisi olan Dexter‘ı tekrar hayata döndüreceğini açıklamıştı. Ortadan biraz mühlet geçti ve dizinin takımı da yavaş yavaş şekillenmeye başlıyor. Orjinal serinin yıldızı Michael C. Hall ikonik rolüyle geri dönüyor. Dizinin baş berbatı de epeyce enteresan bir isim oldu.

Clancy Brown‘ın canlandıracağı karakterin özelliği Iron Lake’in “resmi olmayan valisi” olması. Kentte gerçekleşen olayların perde gerisinde yer alacak isim bir noktada kesinlikle Dexter Morgan’ın da dikkatini çekecektir.

  • Dexter Dizisi Geri Dönüyor!

Aslında Clancy Brown ismi epey tanıdık. Sünger Bob çizgi dizisinde Bay Yengeç’i seslendiren başarılı aktör ayrıyeten Detroit: Become Human oyununda da yer almıştı. Kurt Caldwell karakteriyle Dexter’da göreceğimiz Brown’ın kişilik özellikleri de muhakkak oldu. “Herkes tarafından sevilen ve sadık bir isim olan Kurt, birebir vakitte sevdiklerini korumak için her şeyi yapabilen birisi.”

TVLine’ın paylaştığı bu özete bakınca bu yeni dönemde Dexter’ın karşısında hayli enteresan bir karakter göreceğiz üzere gözüküyor. 10 kısım sürecek olan yeni dönem önümüzdeki güz devrinde yayınlanmaya başlayacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: